درباره مسترطرح

به مسترطرح خوش آمدید!

 

مسترطرح محیطی را برای علاقه مندان به حوزه گرافیکی فراهم آورده است تا به راحتی بتوانند به جدیدترین آثار گرافیکی در تمامی زمینه ها دسترسی داشته باشند و با دانلود آثار بارگذاری شده بصورت لایه باز، بر کیفیت و تنوع آثار تولیدی خود بیافزایند. از طرفی در مسترطرح بستری برای ارائه و فروش آثار تمامی طراحان گرافیکی فراهم شده است تا بتوانند از آثار طراحی شده توسط خود، کسب درآمد داشته باشند. 

با توجه به استقبال چشمگیر و روز افزون کاربران عزیز به آثار گرافیکی قوی و لایه باز، "نوین ایده" بر آن شد تا پس از تجربه موفق " وب‌سایت قنوت | سرویس اشتراک طرح مذهبی " و سایر تجربیات موفق خود که به مدد صدها هزار کاربر عزیز در سایت های ديگر فراهم آمده است، سایت "مسترطرح"  را راه اندازی نماید. هدف از برپایی این سایت پاسخگویی به نیاز اشتراک گذاری طرح های باکیفیت و لایه باز برای کاربران در محیطی سالم می باشد.

در "مسترطرح"  شما نه تنها قادر خواهید بود آثار گرافیکی موجود را دانلود و استفاده کنید، بلکه می توانید با به وجود آوردن یک حساب کاربری، اقدام به بارگذاری و انتشار آثار گرافیکی خود بصورت پولی و یا رایگان نمایید. آنچه مسلم است همچون گذشته موفقیت این سایت نیز با همراهی کاربران محترم ایرانی در سراسر جهان میسر خواهد بود لذا از شما عزیزان خواهشمندیم ضمن توجه به توصیه های مسئولین سایت نسبت به رعایت مقررات مربوطه توجه کافی را داشته باشید.سایت " مسترطرح" نیز مشمول قوانین جاری کشور می باشد لذا از کاربران گرامی خواهشمندیم تا نسبت به رعایت قوانین مذکور اقدام نمایند در غیر این صورت مسئولیتهای مربوطه مستقیماً متوجه ایشان خواهد بود.