سیاست حفظ حریم خصوصی

 

اطلاعات شخصی کاربران

وب‌سایت “مسترطرح” طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات شما کاربران عزیز را با استفاده از تمام امکانات و منابع خود محافظت نماید و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را در اختیار موسسات و سازمان‌های دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارایه ندهد. همچنین کاربران وب‌سایت “مسترطرح” کاملا اختیار دارند اطلاعات شخصی خود را که به هنگام ثبت‌نام در اختیار ما قرار داده‌اند پاک نمایند. همچنین از کاربران درخواست داریم حتما موارد امنیتی را رعایت نمایند و هر زمان قصد دارند در جایی ثبت‌نام کنند یا اطلاعات شخصی خود را وارد نمایند به آدرس وب‌سایت توجه کنند چرا که وب‌سایت “مسترطرح” مسئولیتی در قبال لینک‌های خارج از “مسترطرح” ندارد.

 

چه نوع اطلاعاتی در مسترطرح ذخیره می‌شود؟

در وب‌سایت "مسترطرح" اطلاعاتی همچون تعداد دفعات بازدید از سایت، نوع سیستم عامل، مرورگر و سایر اطلاعات مفیدی که کمک به ارتقاء سطح کیفیت سایت نماید، ذخیره می‌شود. همچنین این اطلاعات تحت هیچ عنوان در دسترس هیچ سازمان و گروهی به غیر از وب‌سایت "مسترطرح" برای سوء استفاده قرار نگرفته و نخواهد گرفت  .لازم به ذکر است که اطلاعات فنی که در بالا ذکر شد، هیچ‌گونه ارتباطی به اطلاعات شخصی و خصوصی شما کاربران عزیز ندارد.

کاربران عزیز باید در هنگام انتشار تصاویر و آثار خود در وب‌سایت "مسترطرح"، دقت لازم را داشته باشند تا در این تصاویر، اطلاعاتی که جزو حریم خصوصی کاربر می‌باشد، وجود نداشته باشد که در غیر این صورت، وب‌سایت "مسترطرح" مسئولیتی در قبال حفظ حریم شخصی کاربران ندارد.

 

 

چه نوع اطلاعاتی توسط کاربران در وب‌سایت "مسترطرح" ثبت می‌شود؟

کاربران عزیزی که به وب‌سایت "مسترطرح" مراجعه می‌کنند، جهت استفاده از تمامی بخش‌های وب‌سایت "مسترطرح"، اقدام به ثبت‌نام در سایت نمایند. اطلاعاتی که در هنگام ثبت‌نام از کاربر گرفته می‌شود عبارتند از: نام و نام خانوادگی،  تلفن همراه، آدرس ایمیل، نام شهر، بیوگرافی، توانایی ها و حساب کاربر در شبکه های اجتماعی. البته باید این نکته را یادآور شد که از اطلاعات ذکرشده، تنها وارد نمودن نام و نام خانوادگی و تلفن همراه اجباری بوده و کاربران عزیز می‌توانند سایر اطلاعات را بر اساس تمایل و اختیار خود تکمیل نمایند.

 

مهم‌ترین اطلاعات ثبت شده در وب‌سایت "مسترطرح" چیست؟

کاربرانی که تمایل به عضویت در وب‌سایت "مسترطرح" به عنوان طراح را دارند، باید اطلاعات بیشتری را نسبت به کاربران عادی وب‌سایت "مسترطرح" ثبت نماید. این اطلاعات به دلیل آشنایی بیشتر با طراح و صاحب اثر بوده و همچنین به دلیل نیاز به واریز مبالغ جمع شده به واسطه فروش آثار در وب‌سایت "مسترطرح" به حساب صاحب اثر، ثبت نمودن اطلاعات مورد نیاز بانکی از قبیل " شماره حساب، شماره کارت بانکی، ، نام صاحب حساب نام بانک ، شماره شبا و تاریخ انقضای کارت بانکی (جهت جلوگیری از پرداخت مبالغ به کارت های منقضی)" می‌باشد.

این اطلاعات به هیچ عنوان در معرض دید سایر کاربران نبوده و تنها در دسترس صاحب حساب کاربری و مدیریت وب‌سایت "مسترطرح" جهت مدیریت امور مالی خواهد بود.

اطلاعاتی که در معرض دید عموم کاربران قرار می‌گیرد، عبارت است از " نام و نام خانوادگی، نام کاربری، نام شهر، بیوگرافی، توانایی ها و حساب کاربر در شبکه های اجتماعی".

 

وضعیت حق ثبت آثار ثبت شده در وب‌سایت "مسترطرح" چگونه است؟

تمامی آثار ثبت شده در وب‌سایت "مسترطرح" متعلق به صاحب اثر و همچنین وب‌سایت "مسترطرح"می‌باشد و شخص دیگری حق استفاده تجاری – بدین مفهوم که پس از خرید اثر، اقدام به فروش اثر در وب‌سایت "مسترطرح" و یا هر محیط دیگری به نام خود کند – را ندارد و اگر چنین موردی مشاهده و یا گزارش شود، در ابتدا اقدام به غیرفعال سازی اثر کپی شده در وب‌سایت "مسترطرح" شده و سپس با شخص خاطی، به صورت رسمی و از سوی مراجع قضایی پیگیری های جدی انجام می‌شود.

 

تا چه مدت، اطلاعات شما را نگهداری می‌کنیم؟

اگر در وبسایت ما نظر خود را به اشتراک بگذارید، نظر و داده‌های متای آن به مدت نامحدود نگهداری و ذخیره خواهد شد.

تمام کاربران می‌توانند اطلاعات خود را مشاهده کنند، آنها را ویرایش کنند یا اطلاعات شخصی خود را هر وقت که مایل باشند، پاک کنند. (فقط امکان تغییر نام کاربری وجود ندارد). مدیران وب‌سایت "مسترطرح" نیز می‌توانند این اطلاعات را رؤیت و ویرایش کنند.

 

حقوق شما در رابطه با داده‌های خود چیست؟

اگر در وب‌سایت "مسترطرح" ، صاحب حساب کاربری باشید، یا نظری به اشتراک بگذارید، حق درخواست فایل داده‌های شخصی خود -یعنی داده‌هایی که ما از شما دریافت و نگهداری کرده‌ایم- را دارید. این داده‌ها شامل هر چیزی است که در وبسایت بر جای گذاشته‌اید.

 

شما نظارت کنید

بدون شک احتمال این وجود دارد که در بخشی از سایت مشکل خاصی اتفاق افتاده و یا اینکه لینکی به خارج از سایت وجود داشته باشد که امنیت اطلاعات شخصی کاربران عزیزمان را به مخاطره اندازد، در هر شرایط و موقعیتی ما نیازمند نظارت دقیق شما کاربران هستیم و در صورت مشاهده‌ی هرگونه مشکلی، درخواست می‌کنیم که به بخش تماس با ما فورا اطلاع دهید و به طور کامل مشکل را توضیح دهید. بدین صورت وب‌سایت "مسترطرح"  با خیالی آسوده تر از حریم خصوصی شما محافظت خواهد نمود.