مقررات

1- کاربران در هنگام ثبت نام در وب‌سایت "مسترطرح"، از وارد کردن اطلاعاتی به غیر از اطلاعات مورد نیاز، خودداری نمایند. وب‌سایت "مسترطرح" هیچ گونه مسئولیتی در قبال انتشار اطلاعات حریم خصوصی توسط صاحب حساب کاربری ندارد.

2- از انتخاب نام کاربری و تصویر پروفایل نامتعارف و خلاف قوانین و شرع خودداری شود. در صورت مشاهده این مسئله، حساب کاربری شخص پس از تذکر، مسدود می‌شود.


3- کلیه فعالیت وب‌سایت "مسترطرح" مطابق با قوانین تجارت الکترونیک بوده و از کاربران عزیز نیز تقاضا می‌شود با پیروی از قوانین، وب‌سایت "مسترطرح" را در ارائه بهتر خدمات یاری کنند.


4- کاربران عزیز دقت نمایند که پس از خریداری نمودن طرح، تنها 24 ساعت زمان برای دانلود فایل های خریداری شده دارند. پس از این زمان، برای استفاده مجدد از آثار، باید مجددا اقدام به خرید آن اثر نمایید.


5- تمامی آثار ثبت شده در وب‌سایت "مسترطرح" با نام صاحب اثر در سایت نمایش داده می‌شود و وب‌سایت "مسترطرح" مسئول حفاظت و از آثار بارگذاری شده می‌باشد و تمام سعی خود را برای جلوگیری از سرقت هنری انجام می‌دهد.


6- طراحانی که در وب‌سایت "مسترطرح" فعالیت دارند، باید حتما اطلاعات تکمیلی خود به همراه اطلاعات بانکی مربوط به حساب خود را جهت واریز مبالغ جمع شده حاصل از فروش آثار خود را وارد نمایند. در غیر اینصورت، وب‌سایت "مسترطرح" هیچ گونه مسئولیتی در قبال پرداخت مبالغ به حساب طراح ندارد.


7- کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای وب‌سایت "مسترطرح" و آثار، متعلق به "مسترطرح" بوده و کپی، انتقال و فروش مجدد بخشی یا همه فایل های خریداری شده از سایت ممنوع و شامل پیگرد قانونی می باشد. همچنین هر گونه تغییر یا تحریف در فایل های سایت و نشر آن به هر طریقی ممنوع است.


8- لطفا در هنگام خرید آثار، به آدرس دامنه دقت فرمایید. آدرس دامنه باید حتما " https://mrtarh.com" باشد. در غیر اینصورت، وب‌سایت "مسترطرح" مسئولیتی در قبال سوء استفاده دیگر سایت ها از کاربران عزیز ندارد.