طرح بنر لایه باز آموزشگاه موسیقی
آثار مشابه

طرح بنر لایه باز آموزشگاه موسیقی

طراحی شده توسط فایل گرام

طرح بنر لایه باز آموزشگاه موسیقی یا بنر لایه باز کلاس موسیقی با رنگ بندی سبز  و زرد بصورت لایه باز در ابعاد ۳۰۰ در 400 سانتی متر و رزولیشن ۷۲ dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است. در طرح طرح بنر لایه باز آموزشگاه موسیقی از تصاویر با کیفیت ، ابزار شیپ ، وکتور ، پترن فتوشاپ و رنگ های گرادیانت استفاده شده که به زیبایی طرح بنر مشاغل افزوده است . چیدمان و قالب طرح به گونه ای قرار گرفته است که با تغییر تصاویر ، قابل استفاده در سایر مشاغل و کسب و کارها را نیز می باشد.

در رنگ بندی این طرح از اصیل ترین رنگ سبز ایرانی استفاده شده که هماهنگی بالایی با هنر موسیقی و یا طرح تبلیغاتی آموزشگاه موسیقی رو دارا می باشد !

 

در طراحی این فایل از ابزار shape و smart object استفاده شده است ( ابزار شیپ و اسمارت آبجکت در بنر لایه باز این قابلیت را دارد که در صورت بزرگ کردن سایز طرح بنر ، هیچگونه افت کیفیتی بوجود نمی آید ) طرح طرح بنر لایه باز آموزشگاه موسیقی قابل چاپ به صورت بنر ، فلکس ، استیکر و مش در دستگاه های چاپ لارج فرمت را دارد.

ویژگی دانلود طرح بنر لایه باز آموزشگاه موسیقی :

طرح طرح بنر لایه باز آموزشگاه موسیقی بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل لایه باز طرح طرح بنر لایه باز آموزشگاه موسیقی به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر مشاغل شخصی سازی و استفاده کنید.
جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است.
برای ویرایش فایل لایه باز طرحطرح بنر لایه باز آموزشگاه موسیقی از نرم افزار فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.

19
تاریخ انتشار : 19 تیر 1403
  • گارانتی کیفیت مسترطرح
  • کد اثر : SNPB-BYQL
  • فرمت فایل : PSD
  • فایل دانلودی : فرمت : .zip
  • اندازه فایل : 72 dpi _ 400 × 300 سانتی متر
  • لینک کوتاه : https://mrtarh.com/C-SNPB-BYQL
#